Jesteś tutaj:

Ogłoszenie

2014-08-25

Urząd Gminy Białobrzegi informuje, że są jeszcze wolne miejsca na następujące warsztaty, które będą realizowane w ramach projektu ,,Warsztaty edukacyjno - rekreacyjne dla dorosłych mieszkańców Gminy Białobrzegi” :

  1. Edukacja dla bezpieczeństwa - podstawowy kurs pierwszej pomocy, który skierowany jest dla osób chcących nauczyć się zasad udzielania pierwszej pomocy. Kurs prowadzony w formie wykładów i zajęć praktycznych. Tematyka zajęć to m.in. podstawowe zasady i etapy udzielania pierwszej pomocy, bezpieczeństwo, przenoszenie poszkodowanych, ocena stanu poszkodowanego, pozycja bezpieczna, resuscytacja, zadławienie, udar, zatrucia, urazy, krwotok, oparzenia. Celem kursu jest zdobycie podstawowej wiedzy oraz praktycznych umiejętności udzielania pierwszej pomocy w najczęściej spotykanych nagłych stanach zagrożenia zdrowia lub życia.
  2. Warsztaty rękodzieła artystycznego - decoupage - warsztaty zdobienia przedmiotów poprzez malowanie i ozdabianie ich elementami z papieru i serwetek.
  3. Kurs komputerowy- warsztaty mające na celu zapoznanie uczestników z narzędziami, za pomocą których możliwa jest komunikacja, zdobywanie i przesyłanie informacji, rozwijanie zainteresowań tj. różnego rodzaju programów komputerowych, zakładaniem kont pocztowych i ich obsługą, obsługą komunikatorów internetowych: Skype, fory, grupy dyskusyjne, wyszukiwaniem informacji w sieci, robieniem zakupów.
  4. Warsztaty fotograficzne- mają na celu zapoznanie uczestników warsztatów z tajnikami profesjonalnej fotografii jak i zapoznanie ich z programami graficznymi do obróbki zdjęć. Planuje się przeprowadzanie zajęć zarówno teoretycznych jak i  praktycznych w terenie.

Zainteresowani poszczególnymi warsztatami mogą dokonać zgłoszeń telefonicznie pod numerem tel. 17-224-03-51 lub osobiście  w Urzędzie Gminy Białobrzegi w pokoju nr 2. 

 

Czytano: 17565 razy