Jesteś tutaj:

Korekta informacji

2015-06-05

Informacja o korekcie listy gospodarstw domowych zakwalifikowanych do uczestnictwa w projekcie  „Poprawa stanu gospodarki niskoemisyjnej na obszarze Gminy Białobrzegi poprzez inwestycje w instalacje fotowoltaiczne i instalacje solarne”

Gmina Białobrzegi informuje, iż wskutek pojawienia się nowych okoliczności względem niektórych z gospodarstw domowych pierwotnie zakwalifikowanych na listę, które to okoliczności miały wpływ m.in. na miejsce na liście, zaszła konieczność dokonania jej korekty. Korekta ta polega na usunięciu 2 gospodarstw domowych, które na ogłoszonej w dniu 29.05.2015 r. liście znajdowały się pod numerami 4 i 63. Na miejsce usuniętych gospodarstw domowych wprowadzono 2 dodatkowe, które na aktualnej liście oznaczono numerami 65 i 66. Zmieniła się również liczba rodzin wielodzietnych z 81, jak podano we wcześniejszej informacji na 79 zgodnie z aktualnym wykazem. Należy podkreślić, że dokonanie przedmiotowej korekty nie wpłynęło na ogólną liczbę zakwalifikowanych gospodarstw domowych, która nadal wynosi 66. Wszystkie pozostałe informacje i warunki, poza wymienionymi powyżej, związane z przedmiotowym projektem pozostają bez zmian.

Aktualna lista osób zakwalifikowanych do udziału w projekcie:

L.p.

Nazwisko i imię

Miejscowość

  1.  

Lis Jacek

Budy Łańcuckie

  1.  

Paczocha Grzegorz

Wola Dalsza

  1.  

Rosół Piotr

Budy Łańcuckie

  1.  

Panek Danuta

Białobrzegi

  1.  

Panek Magdalena

Białobrzegi

  1.  

Czyrek Sławomir

Korniaktów Południowy

  1.  

Woźniak Ewa

Białobrzegi

  1.  

Prucnal - Cisek Agnieszka

Dębina

  1.  

Magryś Bożena

Budy Łańcuckie

  1.  

Lasek Wiesław

Budy Łańcuckie

  1.  

Rusinek Jacek

Białobrzegi

  1.  

Prokop Aleksander

Białobrzegi

  1.  

Bartnik Marek

Białobrzegi

  1.  

Balawender Małgorzata

Korniaktów Południowy

  1.  

Szumicka Renata

Białobrzegi

  1.  

Nawrot Konrad

Korniaktów Północny

  1.  

Grocholska Aneta

Korniaktów Północny

  1.  

Czapla Janusz

Budy Łańcuckie

  1.  

Gdula Bartosz

Wola Dalsza

  1.  

Kiełb Magdalena

Wola Dalsza

  1.  

Dariusz Sowa

Korniaktów Północny

  1.  

Hypnar Józef

Budy Łańcuckie

  1.  

Rejman Mirosław

Korniaktów Północny

  1.  

Kubis Agata

Korniaktów Południowy

  1.  

Kiełb Marek

Budy Łańcuckie

  1.  

Nawrót Piotr

Korniaktów Południowy

  1.  

Michno Anna

Białobrzegi

  1.  

Wierzbiński Jerzy

Białobrzegi

  1.  

Rzepka Dariusz

Białobrzegi

  1.  

Porębny Bogumiła

Korniaktów Północny

  1.  

Piech Stanisław

Budy Łańcuckie

  1.  

Piekło Karolina

Białobrzegi

  1.  

Świętoniowski Paweł

Białobrzegi

  1.  

Wacnik Bernarda

Białobrzegi

  1.  

Bednarski Marcin

Dębina

  1.  

Mroszczyk Paweł

Białobrzegi

  1.  

Olechowska Alina

Białobrzegi

  1.  

Curzytek Jan

Budy Łańcuckie

  1.  

Mach Elżbieta

Korniaktów Północny

  1.  

Dubiel Aleksandra

Białobrzegi

  1.  

Dyrda Dorota

Białobrzegi

  1.  

Potęga Bogusław

Wola Dalsza

  1.  

Socha Bogusław

Korniaktów Południowy

  1.  

Dziura Adam

Wola Dalsza

  1.  

Bartnik Maria

Budy Łańcuckie

  1.  

Mach Tadeusz

Wola Dalsza

  1.  

Pelc Dorota

Budy Łańcuckie

  1.  

Bełz Tadeusz

Wola Dalsza

  1.  

Kędziora Paweł

Budy Łańcuckie

  1.  

Nikodem Jerzy

Białobrzegi

  1.  

Bartnik Zbigniew

Budy Łańcuckie

  1.  

Bartnik Maciej

Budy Łańcuckie

  1.  

Wojnar Robert

Wola Dalsza

  1.  

Bartnik Grzegorz

Budy Łańcuckie

  1.  

Kiełb Anna

Białobrzegi

  1.  

Sigda Tomasz

Budy Łańcuckie

  1.  

Nykiel Lucyna

Korniaktów Północny

  1.  

Nosek Andrzej

Białobrzegi

  1.  

Świątoniowska Maria

Białobrzegi

  1.  

Panek Marek

Dębina

  1.  

Nykiel Wojciech

Białobrzegi

  1.  

Miara Grażyna

Białobrzegi

  1.  

Stępak Magdalena

Wola Dalsza

  1.  

Bejster Bogdan

Białobrzegi

  1.  

Węgrzyn Elżbieta

Budy Łańcuckie

  1.  

Golak Agata

Korniaktów Północny

 

 

Czytano: 19492 razy