Jesteś tutaj:

Chcesz się dobrze zabawić - w niedzielę odwiedź Centrum Sportowo - Rekreacyjne

2013-07-12

Próby sprawnościowe dla kierowców na samochodzie testowym, pokazy udzielania pierwszej pomocy na fantomie, pokazy motolotniarskie to tylko niektóre punkty programu imprezy,która odbędzie się w niedzielę, 14 lipca, na terenie Ośrodka Sportowo – Rekreacyjnego w Białobrzegach.

 

Hasło wywoławcze niedzielnego popołudnia w CSR brzmi „Bezpieczna rodzina na drodze” i ma na celu popularyzację właściwych zachowań wśród uczestników ruchu drogowego. W jej trakcie odbędą się m.in. organizowane przez Polski Związek Motorowy, Zarząd Okręgu w Rzeszowie, próby samochodowe na aucie testowym zmuszające zmotoryzowanych do ostrożnej jazdy. Będzie to np. wjazd do garażu, dojazd do ściany i próba Jackie Stewarda. Zainteresowani sprawdzą także na fantomie swoje umiejętności udzielania pierwszej pomocy.Dzieci będą mogły uczestniczyć zaś w wyścigach na torze rowerowym połączonych z konkursem wiedzy z przepisów ruchu drogowego. Elementem wzbogacającym niedzielne spotkanie staną się na pewno popisy motolotniarskie Aleksandra Ślimaka.Początek imprezy godz. 15.

„Bezpieczna rodzina na drodze” może się odbyć dzięki wsparciu Urzędu Gminy w Białobrzegach, Zarządu Okręgowego Polskiego Związku Motorowego w Rzeszowie, Firmy AUTO- RES, dealerowi Fiata i Hyundaia oraz Powiatowej Komendy Policji  w Łańcucie.

 

Czytano: 20208 razy