Jesteś tutaj:

Poznaliśmy dwóch „Królów strzelców”

2013-08-13

Sporym zainteresowaniem fanów futbolu cieszyła się przeprowadzona w minioną niedzielę na obiektach Centrum Sportowo – Rekreacyjnego impreza pod hasłem „Zostań królem strzelców”. Najprościej mówiąc, zabawa polegała na oddawaniu strzałów do bramki. W praktyce okazało, iż nie jest to takie proste zadanie, bo….

 

Aby je utrudnić, bramka na boisku „Orlika” została w specjalny sposób przygotowana. Pasami używanymi do mocowania ładunków na samochodzie wydzielono strefy, do których należało skierować piłkę. Tylko umieszczenie jej w tych właśnie miejscach dawało szansę na zdobycie punktów. Każdy chcący otrzymać tytuł „Króla strzelców” oddawał po 10 strzałów na bramkę. Rywalizacja przebiegała w grupach: uczniowie szkół podstawowych (i młodsi, bo i też tacy uczestnicy zawodów się pojawili) oraz otwartej. A oto wyniki rywalizacji, w której większą celnością popisali się…uczniowie podstawówek!

 Tytuł „Króla strzelców” w grupie uczniów szkół podstawowych zdobył Dominik Balawender. Drugi był Adrian Porębny a na trzecim miejscu uplasował się Jakub Piwowarski. W grupie otwartej najlepszym strzelcem okazał się Kamil Dubiel. I jemu też przypadł tytuł „Króla strzelców”. Drugie miejsce wystrzelał Wiktor Dyl a trzeci był Paweł Bujak.

Najlepsi strzelcy otrzymali upominki ufundowane przez Urząd Gminy w Białobrzegach oraz koszulki Centrum Sportowo-Rekreacyjnego.

 

 

 

Czytano: 19724 razy