Jesteś tutaj:

W niedzielę możesz się nauczyć gry w boule

2013-08-16

Białobrzeskie Centrum Sportowo-Rekreacyjne jak mało który obiekt w regionie, dysponuje dwoma boiskami do gry w boule. W niedzielę, 18 bm., instruktorzy CSR bądą uczyli wszystkich zainteresowanych zasad rozgrywania pojedynków w tej bardzo popularnej w Hiszpanii i Francji grze. Początek spotkania z boulami o godz. 17.  

Dwa białobrzeskie boulodromy to znakomite miejsce na aktywny wypoczynek. Natomiast gra w boule, które przywędrowały do naszego kraju z południa Europy, jest bardzo wciągająca. Co bardzo ważne, rzucanie metalowymi kulami nie wymaga specjelnego przygotowania fizycznego. W boule mogą więc grać zarówno dzieci jak i osoby starsze. Warto powiedzieć, iż we Francji klubu zrzeszające miłośników gry w boule liczą ok. 6 mln członków.

Spotkanie z boulami w rozpocznie się w niedzielę o godz. 17. Instruktorzy CSR obiecują, iż nauczą każdego zasad gry w boule. Po krótkim instruktażu przewidziane jest rozegranie pierwszych zawodów w boule w Białobrzegach. Dla każdego ich uczestnika organizatorzy przewidzieli nagrody.

 

Czytano: 18032 razy