Jesteś tutaj:

Piękne bramki - wspaniała atmosfera

2013-12-16

9 zespołów przystąpiło do rywalizacji w Halowym Turnieju Piłki Nożnej – Białobrzegi 2013, który w sobotę, 14 bm., rozegrano w sali sportowej Publicznego Gimnazjum im. Jana Pawła II w Białobrzegach. Strzelono w sumie 50 bramek. Niektóre z nich mogły śmiało konkurować z obrazkami prezentowanymi w TV z ligowych spotkań polskich zespołów.

 

Z zaproszenia organizatorów (Centrum Sportowo – Rekreacyjnego oraz Publicznego Gimnazjum w Białobrzegach) do udziału w piłkarskim turnieju skorzystały 3 drużyny w kategorii młodzieży szkolnej oraz 6 drużyn w kategorii otwartej. I tak w sali sportowej rywalizowały ze sobą drużyny: Sitowianka, Brzeg Białobrzegi, Smerfy (młodzież szkolna) oraz Weterani, KS Szlachta, Burnejka Team, Unia Korniaktów, FC Blant, Żubry Rakszawa (otwarta). Zespoły rozgrywały mecze trwające dwa razy po 10 minut. Sędzią zawodów był Jan Łuksik z Kosiny. Piłkarskim zmaganiom towarzyszyła bardzo fajna atmosfera.

 A teraz wyniki turnieju:

- w kategorii młodzieży szkolnej pierwsze miejsce przypadło zawodnikom zespołu Brzeg Białobrzegi. Na drugim miejscu uplasowała się drużyna Sitowianki a na trzecim Smerfy,

 - w kategorii otwartej pierwsze miejsce wywalczyła drużyna Burnejka Team. Na drugim uplasowała się ekipa KS Szlachta, a na trzecim Weterani.

 Najlepsze zespoły otrzymały puchary i nagrody ufundowane przez Urząd Gminy w Białobrzegach.

 

 

Czytano: 18466 razy