Jesteś tutaj:

W sobotę spotkanie fanów nordic walking

2014-01-20

Centrum Sportowo - Rekreacyjne oraz Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Białobrzegach zapraszają wszystkich miłośników chodzenia z kijkami na "Wyprawę po kwiat paproci". Impreza odbędzie się 25 stycznia (sobota).

Coraz więcej osób w naszej gminie zainteresowanych jest aktywnym wypoczynkiem. Wiele z nich regularnie poprawia swą kondycję wędrując z kijkami w dłoniach. Z myślą o tych, którzy poznali już uroki nordic walking, jak i o wszystkich pragnących rozpocząć przygodę z kijkami organizowana jest "Wyprawa po kwiat paproci", czyli spotkanie fanów nordic walking.

Wszyscy zainteresowani spotkają się w sobotę, 25 stycznia, o godz.10 na początku białobrzeskiej trasy nordic walking na placu po leśniczówce, obok stawów w Korniaktowie Północnym. Po rozgrzwce przeprowadzonej przez instruktorów nordic walking, wyruszymy na piękne trasy biegnące leśnymi duktami.

Dodatkową atrakcją naszego spotkania będzie gawęda historyka Waldemara Ostrowskiego o pokonywanej trasie oraz odnajdywanie "skarbów" (niespodzianek - nagród) ukrytych przez organizatorów na trasie wędrówki. Spotkanie zakończy się pieczeniem kiełabasek przy ognisku.

* Dla osób, które zechcą rozpopcząć przygodę z nordic walking, organizatrorzy przygotowują możliwość wypożyczenia kijków.  

 

Czytano: 20213 razy